جستجوی آرشیو "چند رسانه ای!"
مرداد
۹
۱۳۹۴

رادیو معارف!

رادیو معارف

چند وقت پیش از طرف رادیو معارف با من تماس گرفتند برای اجرای یه مصاحبه درباره سایت مهندس طلبه!

مهر
۲۴
۱۳۹۲

حجاب!

حجاب

اولین بار توی سفر با هم آشنا شدیم. توی راه که باب صحبت رو باز کردیم ، از خودش و کاراش گفت. گفت که لیسانس نرم افزار داره و بعد از اتمام درسش وارد حوزه شده،و همزمان با حوزه داره ارشد رشته  IT میخونه.

مرداد
۲۳
۱۳۹۲

Dr Muamer Halilovic!

نمیدونم چه سریه؟ یکی از دل اروپا ،از جایی که به اندازه انگشتان دست هم توش شیعه نیست، عشق خمینی رو فریاد میزنه. یکی دیگه از دل ایران،جایی که ۷۰ میلیون شیعه عشق علی رو فریاد میزنن، دل خمینی رو به درد میاره.

خرداد
۱
۱۳۹۲

آخوند وهابی!

اخوند وهابی

قلم میزنم برای تو إی اخلاص زیرا که امروزه در این بازار پرهیاهوی سیاست ،کم  یاب شده ای ولی باز نیز خداروشکر که نایاب نشده ای…   راستش معجزه شد این مصاحبه رو دانلود کردم.داستانش مفصله ولی همین قدری بگم که شانسی دانلود شد. کدوم مصاحبه رو میگم؟،خب همین که میخوام بذارم واسه دانلود دیگه. آره اخوی،مصاحبه توپیه.خیلی خفنه.

اردیبهشت
۱۸
۱۳۹۲

خانه کعبه!

خانه کعبه

امروز قلم نمی زنم،زیرا که نمیدانم برای چه کسی قلم بزنم؟ برای کوچه بنی هاشم قلم بزنم یا برای قبر گمنام مادر؟ برای بقیع یا برای قبر ام البنین (سلام الله علیها)؟ برای قبر پیامبر یا برای منبر و محرابش؟ اصلا باید برای در سوخته مادر قلم زد،یا هفت قدم آنطرف تر،جایی که سیلی صورتش را نیلی کرد؟ نمیدانم،نمیدانم!ولی حال میدانم که ضربه عدو ،علی را پای سجاده از پای در نیاود،بلکه علی چندین سال […]

برگه‌ها :123»