جستجوی آرشیو "بیوگرافی!"
فروردین
۲۶
۱۳۹۴

اهل کاشانم….

اهل کاشانم… فارغ التحصیل کارشناسی جامعه شناسی یا همون سوسیولوژی(sociology) ۴ سال نظریات “مخلوقات”رو خوندم و حالا به دنبال نظریات”خالق”

دی
۲۲
۱۳۹۱

بیوگرافی من مهندس طلبه!

مهندس طلبه

به نام خداوند دانشجویان باصفا و طلبه های بامرام! سلام من متولد شهر مقدس تهرانم! پدرم پزشک و مادرم استاد دانشگاه هستند و خودم هم در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر(Computer) گرایش نرم افزار (Software) تحصیل کردم. بعد از اتمام لیسانس به عللی مسیر زندگیم عوض شد و تصمیم گرفتم دانشگاه رها کنم و  دیگه ادامه تحصیل ندم و بیام حوزه… الانم متاهلم و با همسرم در قم ساکنیم به لطف خدا مشغول درس و بحث […]

مهر
۱۳
۱۳۹۰

یادِ استاد!

سلامی به بلندی روح مردان بزرگ پیشکش به کاربرای محترم و رفقای همیشگی خودم دوستان راستش اصلا و اصلا تصمیم نداشتم از علل اومدنم به حوزه براتون بگم،ولی خیلی از کاربرای محترم در این باره سوال کردن.دیگه تو رودربایستی موندم و تصمیم دارم یه گوشه از اتفاقایی که برای من افتاد تا پام (منظور از پام همون پاهام هست که جمع پا است!) به حوزه باز شد و براتون بگم!

مهر
۱۲
۱۳۸۹

کشف اولین ادم فضایی بر روی زمین!!!!

هنوز چند هفته ای بیشتر نیست که رفتم حوزه.ببین بعضی ها چجوری باهام رفتار میکنن.بعضی ها جوری صحبت میکنن انگاری ادم فضاییم!!! خب بابا اومدم درس دین بخونم.مگه چیه تا همین چند وقت پیش با هم هم دانشگاه بودیما.با هم رفیقم بودیما ولی الان جوری رفتار میکنه انگار ادم فضایی دیده!!!بابا اومدم درس دین بخونم.مگه چیه

شهریور
۶
۱۳۸۹

آخرش بابام راضی شد!

با سلام به همه دوستان عزیز،نماز روزهاتون قبول حق راستش بعضی دوستان توی اولین پستم سوالایی مطرح کردن حالا تصمیم دارم به صورت کلی به این سوالا پاسخ بدم. قبل از کنکور کارشناسی میخواستم برم حوزه.کلا به دروس دینی علاقه خاصی داشتم.این موضوع و به بابام گفتم.بابام قبول نکردن.گفتن واسه فرار از کنکور میخوای بری حوزه.واسه همین مخالفت کردن!

برگه‌ها :12»